Tekstmarker
Van
€ 1,02
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,61 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,61 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,92 |
Productnummer:
A53-LT81283-N0111
Voorraad:
Productinformatie "Tekstmarker"
Unieke Toppoint design markeerstift. De gekleurde details geven de schrijfkleur aan.
| Kleur: | Wit / Blauw |
|---|---|
| Breedte: | 25mm |
| Douanetariefnummer: | 9608200000 |
| Gewicht: | 20g |
| Hoogte: | 13mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 110mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden