Telefoonstandaard panorama
Van
€ 0,92
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,08 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,08 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,29 |
Productnummer:
A53-LT91144-N0102
Voorraad:
Productinformatie "Telefoonstandaard panorama"
De Panorama telefoonstandaard is een origineel cadeau en een handig item om stabiele panoramafoto’s en video’s te maken. De telefoonstandaard draait rond waardoor bewegingsvrije panoramafoto's, filmpjes en selfies te maken zijn.
| Kleur: | Wit / Zwart |
|---|---|
| Diameter: | 70mm |
| Douanetariefnummer: | 3926909790 |
| Gewicht: | 200g |
| Hoogte: | 48mm |
| Land van herkomst: | CN |
Aanmelden