Thermo voedselcontainer
Van
€ 8,18
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,78 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 9,78 |
| Totaalprijs Bruto: | € 11,64 |
Productnummer:
A53-LT90415-N0005
Voorraad:
Productinformatie "Thermo voedselcontainer"
Dubbelwandige thermo voedselcontainer om warm eten overal mee naartoe te nemen. Zorgt er voor dat voedsel langer warm blijft. Wordt geleverd in een geschenkverpakking.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Diameter: | 89mm |
| Douanetariefnummer: | 9617000000 |
| Gewicht: | 124g |
| Hoogte: | 127mm |
| Land van herkomst: | CN |
Aanmelden