Thermofles Swing Subli 260ml
Van
€ 4,30
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,18 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,18 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,35 |
Productnummer:
A53-LT98821-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Thermofles Swing Subli 260ml"
Dubbelwandig vacuüm geïsoleerde thermofles. De 100% lekvrije fles wordt geleverd in een mooie geschenkverpakking. Door het vacuüm tussen de wanden blijven dranken langer op temperatuur. Door middel van sublimatie techniek full-colour rondom te bedrukken.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Diameter: | 67mm |
| Douanetariefnummer: | 7323930090 |
| Gewicht: | 253g |
| Hoogte: | 200mm |
| Land van herkomst: | CN |
Aanmelden