Thermofles Swing sublimatie 500ml
Van
€ 7,88
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 11,34 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 11,34 |
| Totaalprijs Bruto: | € 13,49 |
Productnummer:
A53-LT98810-N0105
Voorraad:
Productinformatie "Thermofles Swing sublimatie 500ml"
Dubbelwandig vacuüm geïsoleerde thermofles. De 100% lekvrije fles wordt geleverd in een mooie geschenkverpakking. Door middel van sublimatie techniek full-colour rondom te bedrukken. Door het vacuüm tussen de wanden blijven dranken langer op temperatuur. Dranken blijven tenminste 12 uur warm of 24 uur koud.
| Kleur: | Wit / Zilver |
|---|---|
| Diameter: | 70mm |
| Douanetariefnummer: | 9617000000 |
| Gewicht: | 260g |
| Hoogte: | 253mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden