Tic Tac Toe houten in doos
Van
€ 3,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,94 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,88 |
Productnummer:
A53-LT90764-N0093
Voorraad:
Productinformatie "Tic Tac Toe houten in doos"
Leuke Tic Tac Toe set in een bamboe doos. De doos wordt afgesloten met een bamboe houten schuifdeksel. Met dit spelletje heb je overal de mogelijkheid om je samen met iemand anders te vermaken.
| Kleur: | Hout |
|---|---|
| Breedte: | 73mm |
| Douanetariefnummer: | 9504908000 |
| Gewicht: | 68g |
| Hoogte: | 30mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 74mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden