Timmermanspotlood 25cm
Van
€ 0,69
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,00 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,19 |
Productnummer:
A53-LT91592-N0041
Voorraad:
Productinformatie "Timmermanspotlood 25cm"
Breed timmermanspotlood, ongepunt. Met groot drukoppervlak.
| Kleur: | Geel |
|---|---|
| Breedte: | 15mm |
| Douanetariefnummer: | 9609101000 |
| Gewicht: | 16g |
| Hoogte: | 8mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 247mm |
Aanmelden