TruWireless Oordopjes met Speaker 3W
Van
€ 12,62
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 15,10 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 15,10 |
| Totaalprijs Bruto: | € 17,97 |
Productnummer:
A53-LT95013-N0002
Voorraad:
Productinformatie "TruWireless Oordopjes met Speaker 3W "
TruWireless oordopjes met speaker in één. Geschikt om muziek op af te spelen met anderen door de speaker, of voor jezelf met de oordopjes. Met zowel de oordopjes als met de speaker kun je eenvoudig draadloos verbinden.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 76mm |
| Douanetariefnummer: | 8518300090 |
| Gewicht: | 107g |
| Hoogte: | 87mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 41mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden