Truck mini
Van
€ 5,80
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 8,34 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 8,34 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,92 |
Productnummer:
A53-LT91245-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Truck mini"
Minitruck gemaakt van kunststof. Wielen kunnen ronddraaien, zodat de vrachtwagen kan 'rijden'.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 30mm |
| Douanetariefnummer: | 9503009590 |
| Gewicht: | 102g |
| Hoogte: | 47mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 198mm |
Aanmelden