Tweekleurige pailletten kerstmuts
Van
€ 2,52
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,62 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,62 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,31 |
Productnummer:
A53-LT90272-N2131
Voorraad:
Productinformatie "Tweekleurige pailletten kerstmuts"
Schitter tijdens de feestdagen met deze opvallende pailletten kerstmuts! Versierd met een volledig paneel van glinsterende, tweekleurige pailletten voor extra schittering, is het de perfecte accessoire om een vleugje glamour aan elke feestelijke outfit te geven. Laat je hand over de pailletten glijden om ze van kleur te zien veranderen voor een extra beetje magie.
| Kleur: | Rood / Groen |
|---|---|
| Breedte: | 300mm |
| Douanetariefnummer: | 9505100090 |
| Gewicht: | 57g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 450mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden