USB stick 2.0 card 16GB
Van
€ 6,48
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,66 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,66 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,12 |
Productnummer:
A53-LT26304-N0001
Voorraad:
Productinformatie "USB stick 2.0 card 16GB"
Creditcardformaat USB flash drive met een 16GB geheugen inclusief een full-colour all-over bedrukking. Prijzen zijn exclusief de wettelijk verplichte €0,40 thuiskopieheffing.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 52mm |
| Douanetariefnummer: | 8523511000 |
| Gewicht: | 13g |
| Hoogte: | 2mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 83mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden