USB stick 2.0 card 4GB
Van
€ 4,90
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,78 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,78 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,88 |
Productnummer:
A53-LT26302-N0001
Voorraad:
Productinformatie "USB stick 2.0 card 4GB"
Creditcardformaat USB 2.0 flash drive met 4GB geheugen inclusief een full-colour all-over bedrukking. Prijzen zijn exclusief de wettelijk verplichte €0,40 thuiskopieheffing.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 52mm |
| Douanetariefnummer: | 8523511000 |
| Gewicht: | 16g |
| Hoogte: | 2mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 83mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden