USB stick 2.0 card 8GB
Van
€ 5,60
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,62 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,62 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,88 |
Productnummer:
A53-LT26303-N0001
Voorraad:
Productinformatie "USB stick 2.0 card 8GB"
Creditcardformaat USB 2.0 flash drive met 8GB geheugen inclusief een full-colour all-over bedrukking. Leverbaar uit voorraad. Prijzen zijn exclusief de wettelijk verplichte €0,40 thuiskopieheffing.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 52mm |
| Douanetariefnummer: | 8523511000 |
| Gewicht: | 16g |
| Hoogte: | 2mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 83mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden