USB stick 2.0 key 8GB
Van
€ 6,38
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,52 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,52 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,95 |
Productnummer:
A53-LT26903-N0005
Voorraad:
Productinformatie "USB stick 2.0 key 8GB"
USB flash drive in sleutelvorm. Aluminium materiaal. Standaard in een witte geschenkverpakking geleverd. Prijzen zijn exclusief de wettelijk verplichte €0,40 thuiskopieheffing.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Breedte: | 24mm |
| Douanetariefnummer: | 8523511000 |
| Gewicht: | 15g |
| Hoogte: | 3mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 57mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden