USB stick 2.0 slim 8GB
Van
€ 4,98
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,92 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,92 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,04 |
Productnummer:
A53-LT26203-N0005
Voorraad:
Productinformatie "USB stick 2.0 slim 8GB"
Slanke USB flash drive met 8GB geheugen in kunststof behuizing met kap. Standaard in een witte geschenkverpakking geleverd. Prijzen zijn exclusief de wettelijk verplichte €0,40 thuiskopieheffing.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Breedte: | 20mm |
| Douanetariefnummer: | 8523511000 |
| Gewicht: | 11g |
| Hoogte: | 7mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 70mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden