Universele reisstekker
Van
€ 42,50
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 59,50 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 59,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 70,80 |
Productnummer:
A53-LT91193-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Universele reisstekker"
Compacte wereldstekker geschikt voor meer dan 150 landen (EU, US, UK, AU). Voorzien van 1x USB-C, 1x USB-A en een universele AC-aansluiting om meerdere apparaten tegelijk op te laden. Geschikt voor 100–250V, max. 10A (2500W). Perfect om je apparaten veilig te gebruiken, waar je ook reist.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 60mm |
| Douanetariefnummer: | 8536699099 |
| Gewicht: | 135g |
| Hoogte: | 50mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 60mm |
Aanmelden