Verkoelende handdoek R-PET 30x80cm sublimatie
Van
€ 1,86
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,68 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,68 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,19 |
Productnummer:
A53-LT95001-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Verkoelende handdoek R-PET 30x80cm sublimatie"
Blijf koel tijdens trainingen met onze 30x80cm verkoelende handdoek gemaakt van R-PET. De stof voelt koel aan en is perfect om fris te blijven tijdens sport en buitenactiviteiten.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 800mm |
| Douanetariefnummer: | 6302939000 |
| Gewicht: | 36g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 300mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden