Verpakking balpen etui
Van
€ 0,31
| Stukprijs | € 0,45 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,45 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,54 |
Productnummer:
A53-LT83001-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Verpakking balpen etui"
Zwart velours etui voor één balpen. Kan niet bedrukt worden.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 29mm |
| Douanetariefnummer: | 4202390090 |
| Gewicht: | 2g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 160mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden