Verpakking balpen sleeve
Van
€ 0,69
| Stukprijs | € 0,99 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,99 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,18 |
Productnummer:
A53-LT83140-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Verpakking balpen sleeve"
Zwarte geschenkverpakking voor één pen met transparante sleeve.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 25mm |
| Douanetariefnummer: | 3926100000 |
| Gewicht: | 8g |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 186mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden