Verpakking mok met venster
Van
€ 0,77
| Stukprijs | € 1,11 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,11 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,32 |
Productnummer:
A53-LT83200-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Verpakking mok met venster"
Blauwe (standaard) of witte geschenkverpakking met venster geschikt voor een mok.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 100mm |
| Douanetariefnummer: | 4819200000 |
| Gewicht: | 27g |
| Hoogte: | 100mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 110mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden