Verpakking voor 2 mokken met venster
Van
€ 1,67
| Stukprijs | € 2,40 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,40 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,86 |
Productnummer:
A53-LT83201-N0011
Voorraad:
Productinformatie "Verpakking voor 2 mokken met venster"
Geschenkverpakking voor twee mokken met venster.
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Breedte: | 105mm |
| Douanetariefnummer: | 4819200000 |
| Gewicht: | 27g |
| Hoogte: | 110mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 210mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden