Verpakking voor 4 mokken
Van
€ 1,84
| Stukprijs | € 2,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,14 |
Productnummer:
A53-LT83205-N0010
Voorraad:
Productinformatie "Verpakking voor 4 mokken"
Geschenkverpakking voor vier mokken.
| Kleur: | Donkerblauw |
|---|---|
| Breedte: | 205mm |
| Douanetariefnummer: | 4819200000 |
| Gewicht: | 27g |
| Hoogte: | 115mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 210mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden