Verpakking voor 6 mokken
Van
€ 1,81
| Stukprijs | € 2,60 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,60 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,09 |
Productnummer:
A53-LT83206-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Verpakking voor 6 mokken"
Geschenkverpakking voor zes mokken.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 210mm |
| Douanetariefnummer: | 4819200000 |
| Gewicht: | 27g |
| Hoogte: | 110mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 320mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden