Victorian Sense Tinbox Juicy Peach geurkaars
Van
€ 4,70
| Stukprijs | € 5,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,71 |
Productnummer:
A53-LT53501-N0098
Voorraad:
Productinformatie "Victorian Sense Tinbox Juicy Peach geurkaars"
Een geurkaars in blikje van het Zweedse merk Victorian, Het blikje is voorzien van een metalen deksel. De geurkaars heeft de geur van de frisse en zoete geur van perzik. Brandtijd 12 uur.
| Kleur: | Metaal |
|---|---|
| Diameter: | 60mm |
| Douanetariefnummer: | 3406000000 |
| Gewicht: | 140g |
| Hoogte: | 45mm |
| Land van herkomst: | CN |
Aanmelden