Vilten geschenkzak 50 x 70 cm
Van
€ 2,26
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,24 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,24 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,86 |
Productnummer:
A53-LT90278-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Vilten geschenkzak 50 x 70 cm"
Verpak je cadeautjes in deze ruime vilten geschenktas met koord. De stevige en herbruikbare tas is perfect voor het opbergen en vervoeren van grote cadeaus en geeft een charmant tintje aan je feesten.
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Breedte: | 500mm |
| Douanetariefnummer: | 9505100090 |
| Gewicht: | 95g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 700mm |
Aanmelden