Vilten kerstmuts
Van
€ 0,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,78 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,78 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,93 |
Productnummer:
A53-LT90270-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Vilten kerstmuts"
Omarm de feestelijke sfeer met deze klassieke kerstmuts! Gemaakt van zacht vilt en versierd met een speelse pompon. Dit tijdloze accessoire voegt een vrolijke kerstsfeer toe aan elke gelegenheid.
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Breedte: | 280mm |
| Douanetariefnummer: | 9505100090 |
| Gewicht: | 19g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 380mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden