Vilten kerstsok 20 cm
Van
€ 0,50
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,72 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,72 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,86 |
Productnummer:
A53-LT90273-N0121
Voorraad:
Productinformatie "Vilten kerstsok 20 cm"
Deze kleine vilten kerstsok is een charmante aanvulling op elk kerstdecor, en perfect om kleine verrassingen in te bewaren. Het zachte materiaal en het feestelijke ontwerp maken het een leuke en sfeervolle toevoeging aan je kerstversiering.
| Kleur: | Wit / Rood |
|---|---|
| Breedte: | 155mm |
| Douanetariefnummer: | 9505100090 |
| Gewicht: | 15g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 200mm |
Aanmelden