Vilten kerstsok 40 cm
Van
€ 0,93
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,35 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,35 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,61 |
Productnummer:
A53-LT90274-N0121
Voorraad:
Productinformatie "Vilten kerstsok 40 cm"
Deze grote vilten kerstsok is perfect om te vullen met traktaties en cadeautjes. Het zachte materiaal en het feestelijke ontwerp maken het een leuke en sfeervolle toevoeging aan je kerstversiering.
| Kleur: | Wit / Rood |
|---|---|
| Breedte: | 260mm |
| Douanetariefnummer: | 9505100090 |
| Gewicht: | 23g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 400mm |
Aanmelden