Webcam cover
Van
€ 0,26
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,37 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,37 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,44 |
Productnummer:
A53-LT95033-N0110
Voorraad:
Productinformatie "Webcam cover"
De webcam cover is een handige en professionele oplossing om online privacy te beschermen. Wordt geleverd inclusief papieren kaartje met productuitleg.
| Kleur: | Wit / Donkerblauw |
|---|---|
| Breedte: | 2mm |
| Douanetariefnummer: | 3926100000 |
| Gewicht: | 1g |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 34mm |
Aanmelden