Whiteboardmarker met magneet en wisser
Van
€ 0,45
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,73 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,73 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,87 |
Productnummer:
A53-LT81271-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Whiteboardmarker met magneet en wisser"
Droog uitwisbare whiteboardmarker met magneet en wisser. Verkrijgbaar in verschillende schrijfkleuren.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Diameter: | 13mm |
| Douanetariefnummer: | 9608200000 |
| Gewicht: | 10g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 130mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden