William Draadloze Speaker met TWS oordopjes
Van
€ 18,74
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 22,42 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 22,42 |
| Totaalprijs Bruto: | € 26,68 |
Productnummer:
A53-LT95018-N0002
Voorraad:
Productinformatie "William Draadloze Speaker met TWS oordopjes"
Draadloze speaker met een paar draadloze oordopjes die geschikt zijn om op verschillende manieren naar muziek te luisteren. Dit 2-in-1 audiogeschenk zorgt ervoor dat je op elk moment op verschillende manieren naar muziek kunt luisteren.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Diameter: | 58mm |
| Douanetariefnummer: | 8518210000 |
| Gewicht: | 147g |
| Hoogte: | 92mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden