Wireless speaker bamboo 3W
Van
€ 9,50
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 11,36 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 11,36 |
| Totaalprijs Bruto: | € 13,52 |
Productnummer:
A53-LT95019-N0093
Voorraad:
Productinformatie "Wireless speaker bamboo 3W"
Deze draadloze bamboe speaker met is geschikt voor het afspelen van muziek of andere audiobestanden. Je kunt de speaker vast houden aan het kleine handvat.
| Kleur: | Hout |
|---|---|
| Diameter: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 8518210000 |
| Gewicht: | 166g |
| Hoogte: | 55mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden