Yoga mat sublimatie 61 x 173 cm
Van
€ 20,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 29,06 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 29,06 |
| Totaalprijs Bruto: | € 34,58 |
Productnummer:
A53-LT97206-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Yoga mat sublimatie 61 x 173 cm"
Ontworpen voor comfort en stabiliteit, biedt deze yogamat de perfecte basis voor je oefeningen. Volledig aanpasbaar met levendige sublimatiebedrukking, ideaal voor een groot, gepersonaliseerd ontwerp of logo. De duurzame rubberen basis zorgt voor een stevige, antislip grip, zodat je stabiel blijft tijdens poses zoals de downward dog, mountain of warrior.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 1730mm |
| Douanetariefnummer: | 9506919000 |
| Hoogte: | 3mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 610mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI, SMETA |
Aanmelden