Zaklamp sleutelhanger bamboe
Van
€ 1,27
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,83 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,83 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,18 |
Productnummer:
A53-LT93316-N0093
Voorraad:
Productinformatie "Zaklamp sleutelhanger bamboe"
Deze bamboe zaklamp is bevestigd aan een sleutelhanger, deze mini-zaklamp is een gemakkelijke manier om een donkere kamer/omgeving te verlichten zonder een grote (zak)lamp mee te hoeven dragen.
| Kleur: | Hout |
|---|---|
| Diameter: | 15mm |
| Douanetariefnummer: | 8513100000 |
| Gewicht: | 11g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 65mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden