Zonnebril Bradley transparant UV400
Van
€ 1,60
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,30 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,74 |
Productnummer:
A53-LT86711-N0402
Voorraad:
Productinformatie "Zonnebril Bradley transparant UV400"
Zonnebril met transparant frame. De lens heeft een UV400 filter en biedt de ogen bescherming op een zonnige dag.
| Kleur: | Transparant / Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 150mm |
| Douanetariefnummer: | 9004109100 |
| Gewicht: | 26g |
| Hoogte: | 50mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 150mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden