Zonnebril Jeffrey UV400
Van
€ 2,22
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,18 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,18 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,78 |
Productnummer:
A53-LT86712-N0126
Voorraad:
Productinformatie "Zonnebril Jeffrey UV400"
Trendy zonnebril met frame in 2-tonige kleuren. De gekleurde glazen zijn voorzien van een UV400 filter.
| Kleur: | Wit / Oranje |
|---|---|
| Breedte: | 145mm |
| Douanetariefnummer: | 9004109100 |
| Gewicht: | 27g |
| Hoogte: | 48mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 145mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden