Zonnebril June UV400
Van
€ 1,66
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,38 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,38 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,83 |
Productnummer:
A53-LT86713-N0012
Voorraad:
Productinformatie "Zonnebril June UV400"
Vrolijke retrostijl zonnebril met uniform pastelkleurig frame en lenzen. De lenzen hebben een UV400 filter.
| Kleur: | Lichtblauw |
|---|---|
| Breedte: | 150mm |
| Douanetariefnummer: | 9004109100 |
| Gewicht: | 42g |
| Hoogte: | 55mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 150mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden