Zonnebril RPET etui
Van
€ 1,08
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,76 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,76 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,09 |
Productnummer:
A53-LT86723-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Zonnebril RPET etui"
Bescherm je zonnebril met ons milieuvriendelijke RPET-etui. Gemaakt van gerecyclede plastic flessen is het een duurzame keuze die je zonnebril veilig houdt en het milieu schoner. Koop nu de jouwe en zie er goed uit terwijl je goed doet!
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 90mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 18g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 180mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden