rPET 300D Kora organizer tas
Van
€ 3,66
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,12 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,12 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,09 |
Productnummer:
A53-LT95395-N0011
Voorraad:
Productinformatie "rPET 300D Kora organizer tas"
Veelzijdig organiser van 300D rPET met polsbandje voor gemakkelijk dragen. Binnenin bevindt zich een middelgroot gaasvak met ritssluiting, twee kleine open gaasvakken en een hoofdvak met een elastische klittenbandsluiting om grotere items zoals powerbanks vast te zetten. Compact en praktisch voor op reis om je powerbank of laadkabels op te bergen.
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Breedte: | 35mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 84g |
| Hoogte: | 115mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 195mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden