rPET 300D Kora toilettas voor op reis
Van
€ 5,30
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,44 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,44 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,85 |
Productnummer:
A53-LT95396-N0061
Voorraad:
Productinformatie "rPET 300D Kora toilettas voor op reis"
Toilettas van 300D rPET met voorvak met rits en bovenhandgreep. Binnenin een haak om op te hangen, twee ritsvakken (één van mesh), vier open mesh-vakken voor reisflesjes en een groot hoofdvak voor overige toiletartikelen. Ideaal voor georganiseerd reizen.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 190mm |
| Douanetariefnummer: | 4202321000 |
| Gewicht: | 148g |
| Hoogte: | 100mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 210mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden