rPET 600D Navi laptoprugzak 36 x 40 x 10 cm
Van
€ 11,40
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 15,98 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 15,98 |
| Totaalprijs Bruto: | € 19,02 |
Productnummer:
A53-LT95397-N0002
Voorraad:
Productinformatie "rPET 600D Navi laptoprugzak 36 x 40 x 10 cm"
Laptoprugzak met gewatteerd vak. Geschikt voor de meeste 15,6" laptops. Spatwaterbestendig PU-gecoat 210D materiaal. Voorzien van roll-top voorvak, extra ritsvak en verstelbare schouderbanden die om te vormen zijn voor comfortabel hand- of zij-schouder dragen.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 400mm |
| Douanetariefnummer: | 4202921900 |
| Gewicht: | 251g |
| Hoogte: | 100mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 360mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden