rPET PU-gecoate 210D Kyra organizer tas 20 x 11.5 x 2 cm
Van
€ 3,16
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,42 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,42 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,26 |
Productnummer:
A53-LT95326-N0002
Voorraad:
Productinformatie "rPET PU-gecoate 210D Kyra organizer tas 20 x 11.5 x 2 cm"
PU-gecoate rPET 210D organizer tas voor tech-items. Voorzien van polsband voor gemakkelijk meenemen en vier binnenvakken (twee grote, twee kleine) om kabels, opladers, powerbanks en meer te organiseren. Praktisch en compact, ideaal voor op reis.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 115mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 70g |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 200mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden