rPET PU-gecoate 210D Napa organizer tas 22 x 13 x 4 cm
Van
€ 3,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,28 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,28 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,28 |
Productnummer:
A53-LT95327-N0002
Voorraad:
Productinformatie "rPET PU-gecoate 210D Napa organizer tas 22 x 13 x 4 cm"
PU-gecoate rPET 210D organizer tas voor tech-items. Voorzien van polsband voor gemakkelijk meenemen, één groot ritsvak en drie kleinere vakken voor kabels, opladers, powerbanks en meer. Dubbele rits maakt openen van beide zijden mogelijk. Ideaal voor op reis.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 130mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 90g |
| Hoogte: | 40mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 220mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden